You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Kilka słów O nas

Pomóż Sobie, i swojemu Biznesowi się rozwijać

Jesteśmy firmą o szerokim zakresie działań. Chcielibyśmy aby nasi klienci czuli się wyjątkowi dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nie stosujemy szablonu, się kopiujemy. Staramy się o zadowolenie klienta w każdym szczególe na jaki może liczyć z naszej strony.

Niestety w naszych szeregach nie ma Mikołaja K. więc też nie możemy powiedzieć że "Wiemy WSZYSTKO" Jesteśmy tylko ludźmi i potrafimy czegoś nie wiedzieć ale nie jest to dla nas problem, jest to "WYZWANIE" Własne takie zlecenia dają nam siłę do dalszego działania.

Moja Historia

Rozpoczęcie przygody z "OBRÓBKA SKRAWANIE"
Nabycie 8 letniej praktyki na maszynach konwencjonalnych. Zapoznanie podstaw maszyny CNC, zapoznanie się z liderem światowym produkującym narzędzia do obróbki skrawanie.
Rozpoczęcie współpracy na rynku europejskim. Szeroki zakres działania posuwający się nawet do zarządzania produkcją.
Nabycie umiejętności obsługi programów na bazie Sinumerik firmy SIEMENS. Udoskonalenie obsługi Sinumerik 840D z ShopMill i ShopTur.
Udoskonalenie swoich umiejętności na w pełni zautomatyzowanych maszynach CNC. Opieka i obsługa maszyn o różnym zakresie zastosowania w obróbce skrawaniem. Współpraca z serwisem zagranicznym różnych producentów maszyn. Rozpoczęcie obsługi robotów przemysłowych firmy KUKA
Pierwsze zlecenie zakończone 100% sukcesem
Poznanie najnowszych rozwiązań z zakresu sterowania Mazatrol firmy MAZAK
Zapoznanie systemu Heidehain firmy HEIDEHAIN