You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Kilka słów O nas

Pomóż Sobie, i swojemu Biznesowi się rozwijać

Jesteśmy firmą o szerokim zakresie działań. Chcielibyśmy aby nasi klienci czuli się wyjątkowi dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nie stosujemy szablonu, się kopiujemy. Staramy się o zadowolenie klienta w każdym szczególe na jaki może liczyć z naszej strony.

Niestety w naszych szeregach nie ma Mikołaja K. więc też nie możemy powiedzieć że "Wiemy WSZYSTKO" Jesteśmy tylko ludźmi i potrafimy czegoś nie wiedzieć ale nie jest to dla nas problem, jest to "WYZWANIE" Własne takie zlecenia dają nam siłę do dalszego działania.

Moja Historia

Uzyskanie wykształcenia w zakresie OBRÓBKA SKRAWANIEM.
Nabycie 8 letniej praktyki na maszynach konwencjonalnych. Poznanie podstaw maszyny CNC. Szkolenie w zakresie doboru parametrów skrawania używając narzędzi firmy Sandvik Coromant.
Rozpoczęcie współpracy na rynku europejskim. Szeroki zakres działania, zarządzania produkcją w firmie usługowej.
Nabycie umiejętności obsługi programów na bazie Sinumerik firmy SIEMENS. Udoskonalenie obsługi Sinumerik 840D z ShopMill i ShopTurn.
Udoskonalenie swoich umiejętności na w pełni zautomatyzowanych maszynach CNC z obsługa robotów. Opieka i obsługa maszyn o różnym zakresie zastosowania w obróbce skrawaniem. Współpraca z serwisem zagranicznym DMG I MAZAK. Rozpoczęcie obsługi robotów przemysłowych firmy KUKA
Pierwsze zlecenie zakończone 100% sukcesem
Poznanie najnowszych rozwiązań z zakresu sterowania Mazatrol Smooth and Matrix firmy MAZAK
Początki obsługi systemu Heidehain firmy HEIDEHAIN